LÉTO V ALPÁCH s vlast. dopravou s 50% SLEVOU!

LÉTO V ALPÁCH s vlast. dopravou s 50% SLEVOU!

Využijte speciální akci s vlastní dopravou na léto 2022 do penzionu Heidi v idylické horské obci St. Martin am Tennengebirge.

 

AKCE - 50% sleva pro 3. a každou další platící osobu ve společném apartmánu v uvedených termínech.

 

Máme pro Vás připraveny super tipy na výlety. Můžete tak vyrazit kabinovou lanovkou k Dachsteinskému ledovci či se vydat do romantického Hallstattu.

Tak neváhejte a zažijte s námi nezapomenutelné LÉTO V ALPÁCH za fantastickou cenu.

 

Penzion Heidi – St. Martin am Tennengebirge

 

Pohodová pěší turistika v srdci Salcburska

 

K salaším západního Dachsteinu                    

 • lehké výlety k horským chatám
 • pěšky, lanovkou, vláčkem i na saních
 • občerstvení s výhledem na velehory

Užijte si výlety oblastí, které vévodí zaledněný Dachstein (3005 m) a bašta skal pohoří Tennengebirge. Po pohodlných cestách pronikneme k salaším, zvoucím k občerstvení a vychutnání překrásných výhledů. Stoupání nám částečně usnadní auto i lanovky.

 

Tipy na výlety:

 1. Polodenní výlet ze St. Martina k horské chatě Moastadl s občerstvením (1 h) nebo k vyhlídkové horské restauraci Buttermilchalm (2 h).
 2. Lanovkou z Russbachu na vrchol Hornspitz, výletním vláčkem k salaši Edtalmhütte, pěší panoramatický okruh kolem horských chat oblasti Dachstein-West k vyhlídce na ledovec Dachsteinu (2-4 h).
 3. Autobusem či vlastním autem mýtní silnicí na náhorní planinu Postalm, pěší vyhlídkový okruh kolem starých salaší s možností občerstvení.
 4. Ze St. Martina přechod do divoce romantického údolí Lammertal do pralesa s nejvyššími stromy Rakouska a kolem 400 let staré horské salaše Spiessalm (5 h, možnost zkrácení, návrat linkovým busem – 2 EUR).
 5. Kabinkovou lanovkou na Riedlkar, pěšky panoramatický okruh kolem tří salaší k vyhlídce na ledovec Dachsteinu, dále podél Gosauského hřebene k romantické chatě Stuhlalm (6 h).
 6. Mýtní silnicí pod jižní stěnu Dachsteinu, přechod od Hofpürgelhütte úbočím Bischofsmütze k rustikálním chatám Sulzkaralm a Mahdalm (4 h).
 7. Z Abtenau lanovkou na Karkogel, vyhlídková túra pohořím Tennengebirge se zastávkou u horských chat (5 h). Z Karkogelu dolů pěšky či sjezd po letní sáňkařské dráze nebo na terénních koloběžkách.
 8. Procházka po romantickém Hallstattu u stejnojmenného jezera, pěšky po atraktivní trase historické Solné cesty.
 9. Lehká vycházka okolo Gosauského jezera s překrásnou kulisou Dachsteinu (2 h)..
 10. Z horského letoviska Filzmoos s poutním kostelíkem (Jezulátko) mýtní silničkou k chatám Hofalmen, pěší výlet kolem jezírka Almsee (20 min.) a k oblíbené horské chatě Hofpürglhütte s výhledy na Schladmingské Taury a Dachstein, 3 varianty návratu (1-3 h).
 11. Mýtní silnicí pod jižní stěnu Dachsteinu, přechod od Hofpürgelhütte úbočím Bischofsmütze k rustikálním chatám Sulzkaralm a Mahdalm (4 h).
 12. Rovinatá procházka po romantickém Hallstattu u stejnojmenného jezera, pěšky podél jezera a zpět lodí (2 h) či po atraktivní trase historické Solné cesty.

Túry vedou po značených horských cestách. Pevná turistická obuv nutná.

Relaxace: v alpských termálech Therme Amadé v Altenmarktu.

 

Tip: nenáročné túry jsou vhodné i pro děti! U salaší i u lanovky jsou prolézačky a další atrakce pro děti - zatímco se děti zabaví v lanovém parku, na houpačce, či u zvířátek, (pra)rodiče si vychutnají občerstvení na slunných terasách salaší s výhledem na panorama velehor i na své ratolesti.

Aktuality

K alpským pramenům a vodopádům LAST MINUTE SLEVA 1000 kČ

01.-05.06.2022 last minute akce sleva 1000 Kč - poslední pokoj

 

Vychutnejte si energií a svěžestí překypující alpskou krajinu, drsnou romantiku taurských údolí, malebná zákoutí, velkolepost výhledů, které se před i pod vámi rozprostřou. Pojedeme po cyklostezkách i horských silničkách, k nimž vám stoupání usnadní autobus i kabinková lanovka.

Vyhlídkové trasy Taurami a Tennengebirge NOVINKA!

Více »

Slovinské perly: Bled a Istrie

Přidali jsme další pokoje na velmi poptávaný zájezd Slovinské perly: Bled a Istrie, tak neváhejte a pojeďte s námi! Zbývají poslední 3 pokoje!

 

Z Kranjské Gory projedeme podél nebeských stěn Julek do pobytového hotelu v Bledu – půvabné vesnice na břehu stejnojmenného jezera s kouzelným kostelíkem na ostrově uprostřed jezera. Doprovodným autobusem vyjedeme na planinu Pokljuka, odkud sjedeme jižním úbočím Julských Alp k Bohinjskému jezeru. Před přesunem k Jadranu navštívíme proslulou soutěsku Vintgar a „sladké“ středověké město Radovljica – proslulé medem a čokoládou. Dvě etapy nás provedou slovinským i chorvatským přímořím cyklisticky proslulého poloostrova Istrie. Jednou po plážích severní Istrie, podruhé ochutnáme istrijské víno ve vinohradech vnitrozemí.

Více »

Léto na kole

Aktualizováno 23. 05. 2022

 

10. - 17. 07. 2022 Rakouským Kolorádem za alpskými skřítky - 2 pokoje

15. - 21. 07. 2022 Smaragdové cesty a moře - poslední 4 pokoje

24. - 31. 07. 2022 Za krásami alpských jezer a jezírek - poslední 4 pokoje

04. - 07. 08. 2022 Baltská cyklostezka - ostrov Usedom - zbývá 10 pokojů

05. - 11. 08. 2022 Smaragdové cesty a moře - poslední 4 pokoje

12. - 18. 08. 2022 Slovinským Posávím z Rimských Toplic - poslední 4 pokoje

19. - 23. 08. 2022 Cyklostezky Dolomit a Východních Tyrol - zbývá 7 pokojů

Více »

LÉTO V ALPÁCH s vlast. dopravou s 50% SLEVOU!

Využijte speciální akci s vlastní dopravou na léto 2022 do penzionu Heidi v idylické horské obci St. Martin am Tennengebirge.

 

AKCE - 50% sleva pro 3. a každou další platící osobu ve společném apartmánu v uvedených termínech.

 

Máme pro Vás připraveny super tipy na výlety. Můžete tak vyrazit kabinovou lanovkou k Dachsteinskému ledovci či se vydat do romantického Hallstattu.

Tak neváhejte a zažijte s námi nezapomenutelné LÉTO V ALPÁCH za fantastickou cenu.

 

Více »

Za krásami alpských jezer a jezírek

25.-29. 5. / 22.-26. 6. / 24.-31. 7. 2022

 

Snad nejkrásnější cyklozájezd CK TRIP do Rakouska vám odhalí ta nejpůvabnější jezera mezi Solnou komorou a Taurami: Mondsee, Wolfgangsee, Steierischer Bodensee, Seewaldsee, jezírka v horském Obertauern i v poetickém Lungau. Zážitkem bude okruh spojující jezera Hallstattské, Grundlsee a Altauseer See cyklostezkou vedoucí kaňonem řeky. Ke koupání láká i jezírko přímo v pobytovém St. Martinu.

Ubytování se snídaní v útulném Pensionu Heidi, v ceně výtečné večeře v restauraci Gasthof Post.

 

Více »

Certifikát proti úpadku 22/23

06.04.2022 - Nový certifikát: V sekci "ke stažení"  najdete Certifikát - pojištění CK TRIP proti úpadku pro další období, tedy 1. 4. 2022 - 31. 3. 2023.

Více »

Pohodové červnové cyklostezky

Odstartujte s námi cykloturistickou sezónu na některém z prodloužených červnových víkendů na nejkrásnějších cyklostezkách Rakouska, Německa a Slovinska:

 

01. - 05. 06. 2022 K alpským pramenům a vodopádům - poslední pokoj

22. - 26. 06. 2022 Za krásami alpských jezer a jezírek - poslední 2 pokoje

Více »

Výzva pro skupiny, party a rodiny!

Ubytování v rakouském městečku St. Martin am Tennengebirge - v penzionu Heidi pro skupiny, party a rodiny. Penzion se nachází pouhých 410 km z Prahy! Slevy pro skupiny!

 

Neváhejte a rezervujte si letní dovolenou s vlastní dopravou!

790 Kč/os./noc na pevném lůžku

590 Kč/os./noc na přistýlce

 

Více informací naleznete proklikem na odkazy v příspěvku, pro rezervaci termínu pište prosím na e-mail: info@ck-trip.cz. ZIMA 2022/2023 skupiny poptávejte již nyní!

Více »

Do Rakouska zcela bez omezení - shrnutí opatření pro Rakousko a Itálii!

 • -přinášíme Vám vždy nejvíce aktuální informace!

Více »

Katalog LÉTO 2022 je tu!

Prolistovat si jej můžete ZDE.

Více »

Webkamera

Zvětšit

 Počasí

česky    deutsch