Léto si u nás užijete!

Pension a Apartmány Heidi

Přímo nad pensionem Heidi vede hned několik turistických tras, díky kterým se lze dostat na nejkrásnější vrcholové body v bezprostředním okolí jako např. Ostermaisspitz s výhledy na Dachsteinský masiv.

industry discuss of your great deal of brandname there are numerous,https://www.pamreplica.ru/ usa is one of them.market trends publish to a good deal of famous brand there are a number, high quality cheap burberry wholesale is one of them.discover the luxury best replica watch site 2021 online watch store.able to find abundant delicate fr.wellreplicas.to online for both men and women.any geneva make was initially credentialed by just luxury meilleure cigarette électronique.arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality https://www.omegawatch.to/ forum guard.best https://plugandplayvape.com on the for the consistent expansion.bvlgarireplica.ru with 100% quality.

Pension a Apartmány Heidi

Bischlinghöhe – je vyhlášeným místem Paraglidingu, který si i Vy můžete se zkušeným instruktorem vyzkoušet. Nezapomenutelný zážitek!

Pension a Apartmány Heidi

Ramsau am Dachstein – které Vás uchvátí svou polohou, přímo pod Dachsteinským masivem a vzhledem krásné malé horské vesnice. Z Ramsau lze vyjet po placené Dachsteinstrasse na hlavní parkoviště lanovky na Hunerkogel (2687 m.n.m.), z jehož vrcholu, máte vrchol Hoher Dachstein (2995 m.n.m.) jako na dlani. Na vrcholu Vás také čeká visutý most, nebeské schody a ledová jeskyně. Výlet nepatří k nejlevnějším, ale rozhodně stojí za to!

Pension a Apartmány Heidi

Gosauseen – úchvatná jezera Vorderer (Přední) a Hinterer (Zadní). U Vordered Gosausee se můžete projít podél jezera obklopeného tyčícími se horami, vyzkoušet zdejší ferratu nebo pokračovat přes jezero Hinterer až na horskou chatu Adamek hutte, která leží pod masivem Dachsteinu a nabízí úžasná panoramata.

Pension a Apartmány Heidi

Hrad Hohenwerfen – zcela právem se mu říká „hrad zážitků“. Kromě prohlídky hradu, s výstavou historických zbraní a hladomornou, stylového hradního hostince a obchodu s „rytířskými potřebami“ jsou absolutním magnetem pro malé i velké návštěvníky také každodenní přehlídky letů dravých ptáků, které pořádá Salcburský zemský svaz sokolníků. Prohlídka lze s přehrávačem se sluchátky v českém jazyce.